מעצבת פנים בצפון

מה חשוב לדעת לגבי מעצבת פנים בצפון

בתקופה האחרונה ישנה עלייה בחיפושים אחר מעצבת פנים בצפון. מאמר זה יסביר מעט מושגים בסיסים בנושאי אדריכלות ועיצוב פנים ויסקור מה חשוב לדעת לגבי מעצבת פנים בצפון. אדריכלות ועיצוב פנים אמורים להביא לידי ביטוי את האישיות של בני הבית מבחינה אדריכלית ועיצובית. על מנת להצליח בכך, כדאי לעבוד עם מעצבת פנים שתגשים את החלום שלך בצורה מיטבית. בבחירת מעצבת חייבים להקדיש מחשבה לכל הפרטים ולהתקדם לתהליך של עבודה משותפת עם מעצבת פנים בצפון רק במידה ויש כימיה טובה בתקשורת .

בין עיצוב לאדריכלות

אדריכלות מתייחסת לתכנון הכללי של מבנים ועיצוב פנים לחללים הפנימיים של המבנה הבנוי. תכנון מקיף של הבית בכללותו כדאי לעשות עם אדריכלים ומעצבי פנים בצפון, על מנת להגיע מבחינה עיצובית לכדי מומחיות אחת משולבת.

אדריכלות פנים, רהיטים וחללים מרווחים

לרוב, מעצבת בצפון תתמקד בסלון תחילה מכיוון שהוא החלל הגדול בבית. כשבאים לחדש את הבית כדאי להיוועץ תחילה עם מעצבת פנים על מנת לשלוט על עיצוב הדירה עד הפרט האחרון, בצורה מרשימה ומוקפדת. מעצבת בצפון יכולה להציע לעשות שימוש ברהיטים בעלי פונקציות משלימות, על מנת למקסם את שטחי החלל במטבח ובחדרי השינה. על מנת ליצור את האשליה של חלל גדול יותר מזה שקיים בפועל, אדריכלים ומעצבי פנים בצפון עושים שימוש בצבעים בהירים וחד גוניים בכדי להשיג תחושה של חלל מרווח באופן מלאכותי. 

שטחי אחסון ומשטחי עבודה

כשמדובר על עיצוב המטבח, כדאי לקחת בחשבון את אזור האחסון,  כמו גם, לתכנן משטחי עבודה נוחים וגדולים המתאימים לשימוש יומיומי. בנוסף צריך להתאים את הריהוט במטבח לסגנון החיים של בני הבית ולסוג העבודה שתתרחש במטבח. יש לחלק את המטבח לאזורים מוגדרים ולמקם בתוכם מתוך התאמה לשימושים את הכיריים, המקרר, התנור והכיור. את משטח העבודה המרכזי כדאי למקם בין הכיריים לכיור באופן מרווח.

פינת ישיבה

את שטח האחסון של המזון היבש צריך למקם באופן שימושי וקל לגישה בזמן האפייה והבישול. לעומת זאת, את פינת הישיבה כדאי להרחיק במעט מאזור העבודה, על מנת לאפשר את השימושים המקבילים בזמן הכנת האוכל.

תאורה וחלוקה לאזורים

בכל שיפוץ ועיצוב הבית עם מעצבת פנים בצפון ישנה חשיבות רבה לבניית הקונספט המרכזי של העיצוב. מכך ייגזר השימוש בחומרים ובגוונים שיבנו יצירה שלמה המשלבת באופן הרמוני ותפיסתי את הרהיטים והתאורה. צריך לתת התייחסות מיוחדת לנושא התאורה בכלל ובמטבח בפרט. גופי התאורה יכולים לחלק את האזורים השונים ולמסגר את היופי של כל אזור. את משטחי העבודה מומלץ להאיר באופן פרודוקטיבי ויעיל להפעלת המטבח בהתאם לאור הטבעי מהחלונות בשעות היום השונות.

סגנון עיצובי

גופי תאורה באזור הסלון יכולים למשוך את תשומת הלב ולהפוך את החלל שיושבים בו ליפה ומעודן. במידה ומעצבים בסגנון מודרני, יש להתאים לגופי התאורה עיצוב מינימליסטי גם של הרהיטים האחרים, כמו, מקררים, תנורים וארונות, על מנת שיתאימו מבחינה עיצובית לתפיסה קונספטואלית שלמה. גם בחדרי השינה יש חשיבות למיקום הרהיטים באופן אופטימאלי, ביחס למבנה החלל הפנימי והמיטה. צריך להתאים את פריטי הריהוט תוך התייחסות לסגנון ולגדלים כמו הפרופורציות ביניהם עבור כל פריטי הריהוט הנבחר.

מעצבת פנים בצפון איכותית ומקצועית

אם אתם מחפשים מעצבת פנים בצפון, או מתלבטים לגבי שיפוץ ועיצוב הבית באזור הצפון, כדאי שתכירו את מעצבת הפנים עדי זילברברג מיוקנעם. במוקד תפיסתה העיצובית, עיצוב יצירתי ונקי ממניירות, מתן ביטוי רב לחומרים בחלל וניקיון צורני. עדי זילברברג מתאימה את העיצוב לדרישות הלקוח תוך התחשבות בטעמו האישי ובצרכים הפונקציונליים במרחב המעוצב.

Call Now Button