עיצוב פנים דירות יוקרה

עיצוב פנים דירות יוקרה הינו שירות מבוקש במיוחד לאור העובדה כי מדובר בדירות אשר מתאפיינות בחלל גדול ורחב. המעצב, נדרש לדעת כיצד לעצב חלל מסוג זה באופן המקצועי והנכון ביותר, כזה שימקסם את החלל הפנוי ואת הפוטנציאל שבו. כמו כן, המטרה העיקרית והחשובה ביותר של עיצוב פנים דירות יוקרה היא בסופו של יום להעניק לדיירי הבית חווית מגורים נינוחה, נעימה ורגועה. ניתן להבדיל בין עיצוב פנים דירות יוקרה לבין עיצוב דירות רגילות בעיקר בעקבות השימוש בחומרי גלם ועיצוב איכותיים וייחודים. עדי זילברברג מעצבת פנים הינה בוגרת לימודי עיצוב בויצו חיפה, כאשר המשרד נוסד בשנת 2012 ומשמש כיום כמשרד בוטיק, מוביל בתחומו עבור קהל לקוחות רחב.

האני מאמין של המשרד מלווה כל פרויקט ודוגל בראייה מרחבית, אינטליגנציה רגשית, יצירתיות וגמישות. כיום, המשרד גאה להעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאישי ביותר, בין אם מדובר בפרויקט מסחרי או פרטי, תוך התחשבות מלאה בטעמו האישי של הלקוח ובצרכים המרכזיים שלו. בנוסף, המשרד מתמחה בשירותי עיצוב פנים דירות יוקרה, עיצוב פנים דירות קבלן, עיצוב פנים ואדריכלות, עיצוב פנים והום סטיילינג ועוד. 

עיצוב פנים דירות קבלן

שזה נוגע לנושא כמו עיצוב פנים דירות קבלן התכנון הוא האלמנט החשוב והמרכזי ביותר. על המעצב לקחת בחשבון את גודל החלל, וכמובן את הצרכים וטעמו האישי של הלקוח. 

עיצוב פנים ואדריכלות

מעצב פנים אשר מתמחה בתחום של עיצוב פנים ואדריכלות חייב בראש ובראשונה לערוך פגישת היכרות עם הלקוח על מנת לתאם ציפיות, ולעמוד בכל הדרישות והצרכים של הלקוח. עדי זילברברג מעצבת פנים הינה בוגרת לימודי עיצוב בויצו חיפה, כאשר המשרד נוסד בשנת 2012 ומשמש כיום כמשרד בוטיק, מוביל בתחומו עבור קהל לקוחות רחב. האני מאמין של המשרד מלווה כל פרויקט ודוגל בראייה מרחבית, אינטליגנציה רגשית, יצירתיות וגמישות. כיום, המשרד גאה להעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאישי ביותר, בין אם מדובר בפרויקט מסחרי או פרטי, תוך התחשבות מלאה בטעמו האישי של הלקוח ובצרכים המרכזיים שלו.

עיצוב פנים והום סטיילינג

תחילתו של תהליך עיצוב פנים והום סטיילינג חייב להתחיל בפגישת היכרות, במהלכה מתגבש קונספט העיצוב, התקציב והצרכים של הלקוח. כמובן כי לאורך כל הפרויקט המעצב נשאר בקשר צמוד מול הלקוח על מנת לעמוד ביעד. 

מאמרים נוספים

עיצוב מסחרי

בכדי שתוכלו לבצע עיצוב מחדש של בית העסק שלכם או לעצב עסק אשר נפתח זה עתה, מעצבת הפנים עדי זילברברג תתכנן עבורכם את העיצוב המסחרי המתאים ביותר לתחום בו את עוסקים.

שיפוץ בתים

כאשר אנו מתכננים שיפוץ לבית, אנחנו מעוניינים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שתשרת את כל בני המשפחה בבית. אז איך עושים זאת נכון?

תכנון ועיצוב המשרד הפרטי

בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין ורואי חשבון, נמצאים במשרד הפרטי שלהם רוב שעות היום. חלקם אף מארחים לקוחות במהלך השבוע במשרד כחלק משגרת עבודה קבועה.

עיצוב בהתאמה אישית

לבית או למשרד, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו בוחרים עיצוב מסוים מתוך ברירת מחדל. היום, עם שיטות העיצוב המתקדמות הקיימות בתחום עיצוב הפנים, ניתן להגיע לעיצוב בהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד.
Call Now Button