מעצבת פנים בבניימינה

עיצוב פנים זהו מקצוע שניתן להגיד עליו שהוא מודרני יחסית. כמו הרבה תחומים בחיינו, גם מקצוע זה התפתח יותר ויותר כאשר כל המציאות סביבנו התפתחה יותר ויותר. משכונות בלוקים לבתים מסוגננים, מחנות רהיטים אחד בשכונה לעשר, מסוג מרצפות אחד, או חלונות אחד, או דלתות, או שטיחים לעוד ועוד ועוד עד שממש כבר אי אפשר לדעת במה לבחור ומה מתאים למה. לתוך החלל הזה של המצאי הכל כך גדול ולתוך עולם האפשרויות הבלתי מוגבלות נכנס אותו המקצוע שנקרא עיצוב פנים. 

אל תנסו לבד 

כבר בנית את בית חלומותיכם או קניתם את דירת חלומותיכם במאות אלפי שקלים ואולי במיליונים ועכשיו הגיע השלב של ליצוק תוכן לתוך החללים הלבנים. אז מה עושים? אילו רהיטים קונים שיתאימו לתמונות ולמנורות ולטלוויזיה ולספות ולשולחן האוכל ולתאורה ואין סוף להתלבטויות ובסוף, משהו לא מסתדר וזה לא מה שרצינו. אז עצרו. בואו והכירו את עדי זילברברג מעצבת פנים. עדי היא מעצבת פנים בבניימינה, מעצבת פנים בבית שאן, מעצבת פנים בזיכרון יעקב, וגם מעצבת פנים בעמק יזרעאל. או כפי שלעיתים אנשים מתבלבלים וקוראים לזה מעצבת פנים בעמק יזרעאל. כשאני מציין מעצבת פנים בבניימינה או מעצבת פנים בעמק יזרעאל, אני מתכוון שאלו המקומות והערים שעדי זילברברג מעצבת פנים פועלת בהם. 

תנו לה את המפתחות 

אם אתם מתלבטים אם לשכור את שרותם של מעצבת או מעצב פנים אז דעו לכם שעקב המצב שתואר בתחילת המאמר, יותר ויותר אנשים עושים זאת וממש לא מצטערים. עשו זאת ותהיו בחברה טובה של אנשים שנתנו למעצבי הפנים את מפתחות ביתם, סיפרו להם על חלומם, תקציבם ועל מי הם ומה הם אוהבים ונתנו להם את החופש לעצב להם את בית החלומות שלהם. הצטרפו לאותן משפחות שעשו נכון. אם זאת מעצבת פנים בבניימינה, מעצבת פנים בזיכרון יעקב, מעצבת פנים בבית שאן, או מעצבת פנים בעמק יזראל או יזרעאל, עדי זילברברג מעצבת פנים היא התשובה עבורכם. 

צרו קשר – מעצבת פנים בבניימינה

מחפשים מעצבת פנים בבניימינה? צרו קשר ראשוני עם עדי זילברברג, היפגשו לכוס קפה, ספרו לה על עצמיכם, באיזה שלב הבית נמצא, בנוי או רק בתוכניות (השלב המועדף על המעצבים), מה תקציבכם, אילו דברים אתם אוהבים והיא כבר תיקח אתכם למסע עיצובי יוצא דופן. בהצלחה.   

Call Now Button