עיצוב מסחרי

ההבדל העיקרי בין עיצוב מסחרי לבין עיצוב של חללים קטנים יותר, בא לידי ביטוי בעיקר בעבודת התשתית אשר מתקיימת בשלבים הראשונים של התהליך. זאת בעקבות העובדה כי עיצוב מסחרי דורש תכנון מעמיק ומוקפד יותר בנוגע לתשתיות, החל ממערכות אינסטלציה, חשמל וכדומה. הבדל מהותי נוסף הוא בגודל. עיצוב מסחרי מתייחס בדרך כלל לעיצוב של חללים גדולים במיוחד, תהליך עיצוב ותכנון אשר דורש התמחות ייחודית וידע מקצועי רחב. כמו כן, המשרד מתמחה בשירותי עיצוב מסחרי, עיצוב מסעדה, עיצוב מלונות, עיצוב מספרה ועוד. 

עיצוב מסעדה

כשמדברים על עיצוב מסעדה מיד מבינים כי חזות המקום, עיצוב החלל הפנימי הינם מהותיים במשיכת לקוחות. לכן, על העיצוב לכלול את כל ההיבטים השונים של המסעדה, החל מהצבע, הריהוט, פרטי הנוי, תמונות, ועוד, מתוך הבנה כי לקוחות המסעדה קודם כל אוכלים עם העיניים, ורק לאחר מכן מתייחסים לתפריט ולאיכות המזון. 

עיצוב מלונות

עיצוב מלונות הינה מלאכה ייחודית ומורכבת במיוחד אשר דורשת ניסיון רב בתחום והתמחות. באופן טבעי, מדובר על תחום אשר דורש הקפדה על איכות חומרי הגלם, כאשר הדגש הוא על בניית קונספט ואופי ייחודי, אשר יוכל לשדר לאורחי המלון תחושה יוקרתית, נעימה ורגועה. 

עיצוב מספרה

עדי זילברברג מעצבת פנים הינה בוגרת לימודי עיצוב בויצו חיפה, כאשר המשרד נוסד בשנת 2012 ומשמש כיום כמשרד בוטיק, מוביל בתחומו עבור קהל לקוחות רחב. האני מאמין של המשרד מלווה כל פרויקט ודוגל בראייה מרחבית, אינטליגנציה רגשית, יצירתיות וגמישות. כיום, המשרד גאה להעניק לכל לקוח את השירות האדיב, המקצועי והאישי ביותר, בין אם מדובר בפרויקט מסחרי או פרטי, תוך התחשבות מלאה בטעמו האישי של הלקוח ובצרכים המרכזיים שלו. בנוסף, המשרד מתמחה בשירותי עיצוב מספרה ברמה הגבוהה ביותר.

מאמרים נוספים

עיצוב מסחרי

בכדי שתוכלו לבצע עיצוב מחדש של בית העסק שלכם או לעצב עסק אשר נפתח זה עתה, מעצבת הפנים עדי זילברברג תתכנן עבורכם את העיצוב המסחרי המתאים ביותר לתחום בו את עוסקים.

שיפוץ בתים

כאשר אנו מתכננים שיפוץ לבית, אנחנו מעוניינים לעשות זאת בצורה הטובה ביותר שתשרת את כל בני המשפחה בבית. אז איך עושים זאת נכון?

תכנון ועיצוב המשרד הפרטי

בעלי מקצועות חופשיים כגון עורכי דין ורואי חשבון, נמצאים במשרד הפרטי שלהם רוב שעות היום. חלקם אף מארחים לקוחות במהלך השבוע במשרד כחלק משגרת עבודה קבועה.

עיצוב בהתאמה אישית

לבית או למשרד, לעיתים אנחנו מוצאים את עצמנו בוחרים עיצוב מסוים מתוך ברירת מחדל. היום, עם שיטות העיצוב המתקדמות הקיימות בתחום עיצוב הפנים, ניתן להגיע לעיצוב בהתאמה אישית עבור כל אחד ואחד.
Call Now Button